na PrenájomKomerciaPriestor vhodný na salón

Priestor vhodný na salón

  290 €Eur / mesačne vrátane energii + DPH

  Share this home

  Copy

  Or share with

  Základné informácie

  Popis

  • Popis:

   Ponúkame vám na prenájom priestor vhodný na salón v Žiline, na prevádzku ako je napr. kaderníctvo, salón krásy, pedikúru, masérske služby, atď. Tento priestor sa nachádza v budove, kde majú sídla a kancelárie spoločnosti ponúkajúce rôzne služby. Máte možnosť získať klientov a príležitosť vytvoriť si vlastné úspešné podnikanie napríklad v oblasti krásy a wellness.

   Tento priestor vhodný na salón s rozlohou 32 m2 má šikovné rozloženie. Pozostáva z chodbičky s kuchynkou, dvoch miestnosti a k dispozícii je aj soc. zariadenie so sprchovým kútom. Priestor poskytuje dostatok miesta na vytvorenie pohodlného a príjemného prostredia pre vašich zákazníkov. Môžete si vytvoriť moderné prostredie, kde sa budete cítiť dobre nielen vy, ale hlavne vaši klienti.

   Okolie tohto priestoru je plné života, čo zabezpečuje príliv potenciálnych zákazníkov.

   Nenechajte si ujsť túto príležitosť na vytvorenie vlastného podnikania. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite si plánovať svoj nový podnik v oblasti osobných služieb v tomto dobre situovanom priestore.

  Opis okolia nehnuteľnosti

  • Čo sa nachádza v blízkosti nehnuteľnosti ?: Budova sa nachádza v lokalite, kde sa nachádza veľký počet firiem, čo vytvára príležitosť prílivu nových klientov. Zároveň je tu dobrá dostupnosť, nakoľko okrem prístupu auto, je neďaleko sú zástavky MHD a železničná zastávka a do centra je to cca 10 minút peši.
  Powered by Estatik

  Reset password

  Enter your email address and we will send you a link to change your password.

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  I agree to the Terms of Use and Zásady ochrany osobných údajov
  Powered by Estatik