nehnuteľnosti v ponuke

na PRENÁJOM

Pegis domy
Domy
Byty Pegis
Byty
pozemok
Pozemky
Obchodne kancelarske skladove_a_vyrobne_priestory_pegis_sk
Komercia
Pegis ostatne nehnutelnosti
Ostatné

Rozhodli ste sa prenajať nehnuteľnosť ?

Môžete si vybrať, či pôjdete cestou, že prenájom si budete riešiť sami, alebo využijete naše služby a o prenájom  sa postaráme MY.

Čo získate keď sa rozhodnete pre NÁS ?

Okrem nášho seriózneho a individuálneho prístupu je našou prácou ušetriť Vám čas, nakoľko my zrealizujeme kroky k hladkému a rýchlemu prenájmu Vašej nehnuteľnosti.

Postaráme sa o celý proces od A až po Z a tým nemyslíme, že naša práca pre Vás končí u písmena Z ako zmluva ( zabezpečenie vypracovania zmluvy), nasledujú ďalšie kroky, ku ktorým neodmysliteľne patrí aj odovzdanie nehnuteľnosti do užívania nájomcovi

Ako profesionáli s dlhoročnou praxou a skúsenosťami sme Vám pripravení poradiť a pomôcť aj s prenájmom.

Úspora času, ktorú Vám prinášame nie je jedinou výhodou prečo využiť naše služby…

Vedeli ste, že ak na úžemí Slovenskej republiky prenajímate nehnuteľnosť okrem pozemku, máte podľa zákona povinnosť požiadať správcu dane o registráciu ?   

Daňovník (fyzická osoba alebo právnická osoba),  ktorá nie je registrovaná u správcu dane je povinná v lehote do konca kalendárneho mesiaca nasledujúceho po uplynutí mesiaca, v ktorom na území Slovenskej republiky prenaja nehnuteľnosť okrem pozemku požiadať správcu dane o registráciu.

Doporučujeme uviesť do Nájomnej zmluvy požiadavky, ktorých dodržanie od nájomcu je pre Vás dôležité, nakoľko Zmluva Vám poskytne istotu, že nájomný vzťah a podmienky tohto vzťahu sú dohodnuté a pre obe zmluvné strany definované.  

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Get started with your account

to save your favourite homes and more

I agree to the Terms of Use and Zásady ochrany osobných údajov
Powered by Estatik