na PrenájomKomerciaMurovaný a vykurovaný sklad v KNM

Murovaný a vykurovaný sklad v KNM

    3 €Eur / m2 / mesiac vrátane kúrenia

    Share this home

    Copy

    Or share with

    Základné informácie

    Popis

    • Popis:

      Ponúkame na prenájom murovaný a vykurovaný sklad v KNM. Ide o skladovo-výrobné priestory umiestnené v murovanej, temperovanej hale, ktorá tvorí súčasť bezpečného a uzavretého areálu v priemyselnej časti Kysuckého Nového Mesta. V budúcnosti je plánované vybudovanie dialničného privádzača. S výborným prístupom, najmä pre nákladnú dopravu, sú tieto priestory ideálnym riešením pre vaše podnikateľské potreby.

      Dostupné sú dve varianty priestorov o výmere - 150 m2 a 200 m2, s výškou stropu dosahujúcou 3,6 metra. Prístup k nim je pohodlný a efektívny cez zastrešenú nakladaciu rampu, ktorá je vybavená nastaviteľnými plošinami a nákladnými výťahmi, čo zabezpečuje jednoduchú manipuláciu s tovarom.

      V rámci tejto ponuky vám poskytujeme kompletné sociálne zázemie, vrátane šatní a kuchynky, aby sme zabezpečili pohodlné pracovné prostredie pre vašich zamestnancov. Celý areál je navyše monitorovaný kamerovým zabezpečovacím systémom, čo zvyšuje bezpečnosť vašich aktív.

      Nehnuteľnosti v našej ponuke predstavujú efektívne a funkčné riešenie pre váš skladovací či výrobný podnik. Nechajte svoj biznis rásť v optimálnych podmienkach ponúkaných priestorov. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre ďalšie informácie alebo na dohodnutie osobnej prehliadky.

      . Cena 3,30 €/m2/mesiac + DPH.

    Podrobnosti k nehnuteľnosti

    Opis okolia nehnuteľnosti

    • Čo sa nachádza v blízkosti nehnuteľnosti ?: Nehnuteľnost, v ktorej sú umiestnené ponúkané priestory, sa nachádza v priemyselnej časti mesta Kysucké Nové Mesto. Táto lokalita ponúka vynikajúcu dostupnosť a strategické umiestnenie pre podnikateľské aktivity. V budúcnosti, sa plánuje vybudovanie dialničného privádzača. Perspektívne napojenie na diaľnicu predstavuje významný prínos pre dopravnú logistiku a efektívnosť prepravy tovarov. Táto výhoda môže výrazne skrátiť čas potrebný na distribúciu a zabezpečiť plynulý pohyb nákladu do a z vašich priestorov.
    Powered by Estatik

    Reset password

    Enter your email address and we will send you a link to change your password.

    Get started with your account

    to save your favourite homes and more

    Get started with your account

    to save your favourite homes and more

    I agree to the Terms of Use and Zásady ochrany osobných údajov
    Powered by Estatik