na PrenájomKomerciaMurovaný a vykurovaný sklad v KNM

Murovaný a vykurovaný sklad v KNM

  3,30 €Eur / m2 / mesiac vrátane kúrenia

  Share this home

  Copy

  Or share with

  Základné informácie

  Popis

  • Popis:

   Ponúkame na prenájom murovaný a vykurovaný sklad v KNM. Ide o skladovo-výrobné priestory umiestnené v murovanej, temperovanej hale, ktorá tvorí súčasť bezpečného a uzavretého areálu v priemyselnej časti Kysuckého Nového Mesta. V budúcnosti je plánované vybudovanie dialničného privádzača. S výborným prístupom, najmä pre nákladnú dopravu, sú tieto priestory ideálnym riešením pre vaše podnikateľské potreby.

   Dostupné sú dve varianty priestorov o výmere - 150 m2 a 200 m2, s výškou stropu dosahujúcou 3,6 metra. Prístup k nim je pohodlný a efektívny cez zastrešenú nakladaciu rampu, ktorá je vybavená nastaviteľnými plošinami a nákladnými výťahmi, čo zabezpečuje jednoduchú manipuláciu s tovarom.

   V rámci tejto ponuky vám poskytujeme kompletné sociálne zázemie, vrátane šatní a kuchynky, aby sme zabezpečili pohodlné pracovné prostredie pre vašich zamestnancov. Celý areál je navyše monitorovaný kamerovým zabezpečovacím systémom, čo zvyšuje bezpečnosť vašich aktív.

   Nehnuteľnosti v našej ponuke predstavujú efektívne a funkčné riešenie pre váš skladovací či výrobný podnik. Nechajte svoj biznis rásť v optimálnych podmienkach ponúkaných priestorov. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky pre ďalšie informácie alebo na dohodnutie osobnej prehliadky.

   . Cena 3,30 €/m2/mesiac + DPH.

  Podrobnosti k nehnuteľnosti

  Opis okolia nehnuteľnosti

  • Čo sa nachádza v blízkosti nehnuteľnosti ?: Nehnuteľnost, v ktorej sú umiestnené ponúkané priestory, sa nachádza v priemyselnej časti mesta Kysucké Nové Mesto. Táto lokalita ponúka vynikajúcu dostupnosť a strategické umiestnenie pre podnikateľské aktivity. V budúcnosti, sa plánuje vybudovanie dialničného privádzača. Perspektívne napojenie na diaľnicu predstavuje významný prínos pre dopravnú logistiku a efektívnosť prepravy tovarov. Táto výhoda môže výrazne skrátiť čas potrebný na distribúciu a zabezpečiť plynulý pohyb nákladu do a z vašich priestorov.
  Powered by Estatik

  Reset password

  Enter your email address and we will send you a link to change your password.

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  I agree to the Terms of Use and Zásady ochrany osobných údajov
  Powered by Estatik