na PrenájomKomerciaObchodný priestor s priamym vstupom Žilina

Obchodný priestor s priamym vstupom Žilina

  6 €Eur / m2 / mesiac + DPH + elektrina

  Share this home

  Copy

  Or share with

  Základné informácie

  Popis

  • Popis:

   Ponúkame na prenájom obchodný priestor s priamym vstupom Žilina, ide o multifunkčný nebytový priestor vhodný aj ako obchodný priestor. Tento priestor má vlastný samostatný priamy vstup a nachádza sa v polyfunkčnom objekte, ktorý tvoria tri budovy. Celý komplex je známym orientačným bodom mesta Žilina a je ľahko dostupný zo všetkých príjazdových smerov, len 10 minút od centra mesta.

   Ponúkaný priestor má rozlohu 150 m2 a nachádza sa na zvýšenom prízemí. Ide o samostatný celok, ktorý sa skladá z otvoreného priestoru a jednej kancelárie. K dispozícii je aj sociálne zázemie. V objekte je k dispozícii nepretržitá služba, pripojenie na pult centrálnej ochrany a kamerový systém na zabezpečenie bezpečnosti.

   Okrem toho má táto budova vlastné veľké parkovisko s kapacitou 100 parkovacích miest. Priamo v objekte sa nachádza nová samoobslužná reštaurácia, čo pridáva na pohodlí pre nájomcov. Ďalšie výhody zahŕňajú rýchlovýťahy, vlastnú trafostanicu a možnosť pripojenia na optické káble od firiem ORANGE a T-COM.

   Cena tohto multifunkčného priestoru je 6,- €/m2/mesiac bez DPH. Táto cena zahŕňa všetky poplatky, pričom elektrina je fakturovaná na základe skutočnej spotreby.

  Opis okolia nehnuteľnosti

  • Čo sa nachádza v blízkosti nehnuteľnosti ?: V lokalite tejto nehnuteľnosti sa nachádzajú prevážne sídla a prevádzky firiem. V blízkosti je zástavka MHD a železnice, do centra Žiliny je to peši 10 minút. Napojenie na hlavné dopravné ťahy je v dosahu objektu. Zároveň v rámci budovy, kde je prenajímaný priestor je možné využívať služby reštaurácie.
  Powered by Estatik

  Reset password

  Enter your email address and we will send you a link to change your password.

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  I agree to the Terms of Use and Zásady ochrany osobných údajov
  Powered by Estatik